کفپوش های سه بعدی یا همان اپوکسی

کفپوش های سه بعدی یا همان اپوکسی

پوشش دهنده سطوح بدون هیچگونه درز قابل رویت دارای ماندگاری طولانی مدت و ترمیم پذیری آسان و سطوح بسیار بهداشتی با کاربردهای خانگی و تجاری میباشد.

اکثر کفپوش های اپوکسی سطحی بر اساس جوش های گرمایشی یا چسب با پایه آب هستند که در صورت ترکیب با رطوبت قلیایی مواد پوشش دهنده از بین رفته، با ایجاد حفره هایی باعث تجزیه مواد روی سطح میشوند..

این نوع کفپوش های اپوکسی  پوشش ها در مقابل نفوذ رطوبت و مواد قلیایی شیمیایی بسیار مقاومند و هیچگونه ترک خوردگی یا جدا شدن از محل درزها را شاهد نخواهیم بود.

کفپوش اپوکسی (epoxy flooring)  و پلی اورتان نوعی کفپوش  از خانواده بسپار (polymer) با کاربرد صنعتی و خانگی است که قابلیت پیاده‌سازی و اجرا بروی  انواع سطوح به ویژه سطوح بتنی را دارد.کفپوش اپوکسی با ضخامت کم ، عایق رطوبتی و حرارتی و حتی آنتی باکتریال  ومقاوم در برابر مواد شیمیایی بسیار کارآمد و مستحکمی است که برای انواع سطوح بیمارستانی، سالن‌های ورزشی، محیطهای مسکونی، کارخانه‌های صنعتی و… کاربرد دارد.

و با توجه به این که در بیمارستان ها استفاده می شود باید دقت داشت که از نمایندگی های کفپوش اپوکسی معتبر تامیین گردد این نسبت به انواع دیگر کفپوش قیمت معقولتر، کاربرد گسترده‌تر و استحکام بیشتری برخوردار است. از لحاظ زیبایی بصری نیز ظاهر درخشان و براقی به محیط داخلی می بخشد و به دلیل عایق رطوبتی و شیمیایی بودن، قابلیت شستشو داشته و در تسریع نظافت محیط تاثیر مثبتی دارد . همچنین رنگبندی متنوع کفپوش‌ اپوکسی به شما طیف وسیعی را ارائه می دهد و قدرت انتخاب شما را بالا می برد.

همین ویژگی‌ها بسیاری از طراحان داخلی و خارجی از کفپوش اپوکسی در آثار خود بهره می‌برند. تنوع رنگ در کنار استحکام بالای کفپوش اپوکسی برای طراحان و  سفارش‌های خاص کارفرماهای آنان ظاهر شیک و آراسته در کنار تجلل و ویژه بودن را به ارمغان می‌آورد.

قیمت مناسب نیز ویژگی بارز دیگر کفپوش‌های اپوکسی است که این نوع از کفپوش را در مرکز توجه همگان قرار داده است. به دلیل رنگبندی متنوع قابلیت طراح را در جذاب‌تر کردن دکوراسیون داخلی محیط افزایش می دهد و طراح و کارفرمای خاصش را راضی خواهد کرد.

کفپوش های سه بعدی یا همان اپوکسی

از ویژگی بارز دیگر کفپوش اپوکسی می توان حالت سایشی و ضربه ، یکپارچه بودن ، ضدآب بودن قابلیت ترمیم سریع،قابلیت شست و شو با انواع مواد شوینده را می توان بیان کرد. کفپوش های اپوکسی در طرح ها و رنگ های متنوع برای فضاهای مختلف با فرم صاف،نیمه صاف،نیمه زبر و زبر تولید شده است.

در انواع مختلف ضد اسید و مقاوم در برابر مواد شیمیایی، بهداشتی، ضدحریق، آنتی استاتیک، عایق الکتریکی، دکوراتیو و جنرال در بازار ارائه شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.