کفپوش رولی

کیفیت های کفپوش های رولی را از ما بخواهید

کفپوش رول کفپوش هایی هستند که نصب آسان داشته و بسته بندی آن به صورت رولی بوده ، عرض کفپوش های رولی به صورت 2 متری و با حد اقل ضخامت 2 میلیمتر برای مصارف خانگی و 3 تا 5 میلیمتری برای مصارف ورزشی و اماکن کارگاهی و تجاری می باشد و در انواع طرح چوب ، عروسکی و طرح سنگ و …. موجود می باشد.

برخلاف کفپوش های لمینت و پارکت، کفپوش های PVC (پی وی سی) از جنس PVC و یا پلاستیک می باشند. این نوع کفپوش ها که معمولا در بسیاری از اماکن نظیر فضاهای اداری، تجاری و منازل مسکونی کاربرد دارند، از مزایای بسیاری برخوردار می باشند. قابلیت شستشو از مهم ترین ویژگی های این نوع کفپوش ها به شمار می آید.

برخلاف کفپوش های لمینت و پارکت های چوبی، کفپوش های PVC عمر طولانی دارد. شما می توانید تا 20 سال روی دوام این نوع کفپوش ها حساب باز کنید. بنابراین، تا حدود 20 سال قید تعویض و تعمیر آن ها را خواهید زد.

شستشوی کفپوش های PVC نیاز به مواد شستشوی تخصصی ندارد. بنابراین، نیازی نیست به طور مدام نگران خیس شدن به وسیله تی و یا ریزش آب بر روی سطح آن باشید.

علاوه بر این ویژگی ها، کفپوش PVC با توجه به مواد به کار رفته در آن ها نسبت به خط و خش مقاوم می باشند. بنابراین، اگر حیوان خانگی دارید و یا محلتان پرتردد است می توانید از این نوع کفپوش ها استفاده کنید. این نوع کفپوش ها برای حیوانات خانگی منعطف بوده و برای آن ها احساس راحتی به ارمغان می آورد.