کاغذ دیواری سه بعدی شیک ترین و با کلاس ترین مدل کاغذ دیواری

کاغذ دیواری سه بعدی حس و حال  واقعی تری به دکوراسیون داخلی مکان های مختلف می دهد و دست شما را در انتخاب باز می گذارد. کاغذ دیواری سه بعدی در ابعاد و تصویر دلخواه با بالاترین کیفیت تولید خواهد شد. این کاغذ دیواری ها در طرح های مختلفی یافت می شوند و بسته به سلیقه و دکوراسیون داخلی منزل می توانند انتخاب شوند. از این کاغذ دیواری ها می توان در اتاق خواب و دیگر قسمت های داخلی خانه نیز استفاده نمود.

کاغذ دیواری سه بعدی با جدیدترین طرح ها انتخابی مناسب برای تزئین دیوار منزل و محل کار شماست.

کاغذ دیواری سه بعدی

به انواعی از کاغذ دیواری ها گفته می شود که برروی آنها تصاویر سه بعدی چاپ شده اند. در واقع انواعی از کاغذ دیواری های پوستری هستند که تصویر مورد استفاده بصورت سه بعدی می باشد. استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی روز به روز در حال افزایش است و استقبال مردم از این نوع کاغذها رو به افزایش می باشد. کاغذ دیواری سه بعدی برای مکانها مختلف و متناسب با نوع کاربری محل طراحی شده اند و با تنوع بالایی از تصاویر متناسب با هر نوع سلیقه ای موجود هستند. رقابت تنگاتنگ بین شرکتها مختلف دکوراسیون داخلى سبب شده است که هر روز ایده های جدید و نو ظهور در این شاخه از معماری بوجود بیایند. یکى از این پدیده ها پیدایى کاغذ دیواری هایی موسوم به کاغذ دیواری سه بعدی مى باشد.

کاغذ دیواری سه بعدی

ویژگی های کاغذ دیواری سه بعدی

سادگى در اجرا و قیمت این کاغذ دیواری ها سبب شده که در بین مردم طرفداران زیادی کسب کند. در قرن جدید انفجار اطلاعات و انقلاب ارتباطات به نحو عجیبى دنیای دکوراسیون داخلی را تحت الشُعاع قرار داده است به گونه ای که ورود یک محصول جدید مثل این نوع کاغذ دیواری علاوه بر اینکه بصورت وایرال ، در بین مردم یک کشور اپیدمى مى شود بلکه مرزها شکسته شده و در جهانى که امروز یک دهکده است دست به دست تبلیغ مى گردد. پیشرفت در تکنولوژى های رایانه ای مثل گرافیک و طراحى سبب شده طرح های مختلف کاغذ دیواری سه بعدی متناسب با سلیقه هر کسى در هر جایى هر روز تولید شوند. همگامى این پیشرفت ها بصورت هم افزایى و پیشرفت موازی علوم همگى دست به دست داده تا ما هروز با نمایش یک محصول جدید در همه حوزه ها و بالاخص دکوراسیون داخلى سورپرایز شده و محیط خود را با آن تطبیق دهیم.کاین نوع از کاغذ دیواریهای  گامى جدید در صنعت دکوراسیون داخلى و یک نقطه عطف در دیزاین منازل شما مى باشد.

کاغذ دیواری سه بعدی در ابعاد و تصویر دلخواه با بالاترین کیفیت تولید خواهد شد. قیمت کاغذ دیواری سه بعدی بر اساس هر متر مربع محاسبه می شود.

چند نکته مفید در انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی

برای انتخاب طرح مورد نظر در کاغذ دیواری سه بعدی حتما باید به فرم و نوع دکوراسیون داخلی تان دقت کنید و مطابق با آن کاغذ دیواری را انتخاب کنید، در غیر این صورت و نداشتن هماهنگی بین طرح کاغذ دیواری و فرم دکوراسیون داخلی، فضای درونی خانه تان کسل کننده می شود.

همچنین روی دیواری که کاغذ دیواری سه بعدی نصب می کنید نباید هیچ گونه دیوارکوب، تابلو، لوازم تزئینی و… نصب شود، زیرا این کار باعث شلوغ شدن دیوار اتاق تان می شود.

برای نصب دیوارکوب بهتر است آن را در بالای دیوار و نزدیک به سقف که پوشیده شده با کاغذ دیواری نیست، نصب کنید.

در ادامه مدل هایی از کاغذ دیوای سه بعدی که برای اتاق خواب مناسب هستند را برای شما گردآوری کرده ایم. یکی از مشخصه های اصلی کاغذ دیوای سه بعدی برای اتاق خواب این است که آرامش بخش بوده و حس امنیت را در شما ایجاد کند.

یکی از مدل های کاغذ دیواری سه بعدی برای دیوار اتاق خواب، استفاده از طرح دریا است.

کاغذ دیواری سه بعدی

قیمت خرید کاغذ دیواری سه بعدی

قیمت خرید کاغذ دیواری های سه بعدی متغیر می باشد. قیمت ها بنا به اینکه چه نوع کاغذی را برای چاپ تصویر مورد نظر انتخاب میکنید متغیر هستند.

مثلا کاغذ هایی با کیفیت بالاتر و مزایا و آپشن های بهتر و بیشتر نظیر مقاومت بالا تر در برابر حرارت و برودت و همچنین حفظ کردن کیفیت بالای عکس ها قیمت بیشتر و بالاتری نیز خواهند داشت. علاوه بر این ، قیمت خرید کاغذ دیواری سه بعدی پوستری به عامل دیگری بستگی دارد و آن ابعاد و سایز دیوار مورد نظر می باشد.

زمانی که دیوار مد نظر بزرگ تر و دارای ابعاد و طول و عرض بیشتری باشد؛ هزینه ی بیشتری متحمل میشوید.

1 thought on “کاغذ دیواری سه بعدی شیک ترین و با کلاس ترین مدل کاغذ دیواری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.