تولید و نصب کابینت MDF

کابینت-ام-دی-اف-قهوه-ای-سفید

تولید و نصب کابینت MDF

تولید و نصب کابینت MDF ضروری ترین قسمت  آشپزخانه است که باعث میشود آشپزخانه طبق یک محدوده مشخصی ساخته شود مکان های بیشتری برای گذاشتن ظرف است.

کابینت ام دی اف چیست ؟

ام دی اف مخفف کلمه Medium density fibreboard به معنی تخته فیبر با چگالی متوسط می باشد. در اصل موضوع ام دی اف از ذرات خرده شده چوب تشکیل شده است.

این الیاف توسط چسب یا رزین در یک دستگاه متراکم و فشرده شده و سپس تحت حرارت خشک می شوند و بعد از آن به قطعات مناسب برش می خورند. فرق این تخته با تخته های خرده چوب در اندازه های الیاف آن هاست.

تخته خرده چوب از تکه های بزرگتر چوب تشکیل شده است. جنس کابینت آشپزخانه ممبران نیز از ام دی اف می باشد.

دقت داشته باشید رزین به کار رفته در این الیاف ماده ای سمی است که تنفس آن بشدت خطرناک است پس هنگام برشکاری و تولید این قطعات در یک محیط صنعتی با تهویه مناسب قرار بگیرید.

زمان آن گذشته است که از کابینت های آلمینیومی و پر سر و صدا استفاده کنیم  به جای اون میتونیم از کابینت MDF که به دل آشپزخانه طبیعت میبخشد استفاده کنیم.

خرید انواع کابینت ام دی اف آشپزخانه با تخفیف ویژه به دلنشین شدن خانه رنگ میدهد کابینت MDF تنها زمانی به منزل شما زیبایی می بخشد که شما پس زمینه تیره داشته باشید در این زمان است که آشپزخانه شما به چشم میاید. کابینت در طرح ، مدل و روکش های مختلف تهیه و تولید میشود.

کابینت هایی که با طرح چوب ام دی اف نصب میشود و کمک میکند تا فضای آشپزخانه زنده باشد به این دلیل که چوب زنده است.

از طریق روش های زیر برای سفارش با ما در تماس باشید.

تلفن همراه : 09150058051
تلفن ثابت : 05136613079
ایمیل : info@kafpooshemashhad.ir
آدرس : مشهد شهرک غرب خیابان شریعتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.